KONST / Litografier / Färglitografi 13658126
nr 1365 8126
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 316/360, "Jätten Murrburra". Motivet: 47x34 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:58:11
7/12 16:43:25
1.600 kr
7/12 17:55:18
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold